• Chris Wiciak

Dlaczego na surowo i dlaczego teraz?

Updated: May 6, 2019

Można zadać takie pytanie. Już odpowiadam.

Moja nowa droga życia rozpoczęła się w 2013 roku i trwa po dzień dzisiejszy. Do każdej decyzji trzeba dojrzeć i samemu do niej dojść. Wszystko co wydarzyło się przez ten okres było po coś. Ale bieganie odmieniło moje życie na zawsze, bieganie zmieniło mnie, mój charakter, bieganie zmieniło moja rodzine.

Dzięki bieganiu nauczyłem się systematyczności, szacunku do ludzi, pokory, ale zrozumiałem że w życiu mogę osiagać więcej niż mi się wydawało. Dzięki bieganiu zrozumiałem że nie ma granic, granice sa w naszych głowach, a ograniczamy się sami.

Bieganie nauczyło mnie cierpieć, wychodzić poza swój komfort.

Dlatego teraz przyszedł czas na surowe zdrowie, na surowe życie, bieganie na surowo. Tak jak przez ostatnie 5 miesięcy to nie pamiętam kiedy tak się czułem, pełny energii, witalności i zdrowia!!! Swoja kreatywność używam teraz w kuchni każdego dnia, uwierzcie mi sprawia mi to tyle radości co bieganie. ;-)

Jestem po 6 miesiacach po operacji kolana, wracam do biegania. Rok 2019 od poczatku układa się bardzo pozytywnie. Plany na ten rok sa wielkie, ale i wiara w realizacje tych marzeń jeszcze większa. W mojej głowie zawsze sa te słowa- JEŚLI POTRAFISZ O CZYMŚ MARZYĆ, POTRAFISZ TAKŻE TEGO DOKONAĆ.

Ja zapraszam wszystkich do śledzenia mojego bloga i vblogowych video z treningów oraz moich kuchennych surowych przygód.

#biegiemnasurowo#biegajzchrisem#on&ona-siedemcudowswiata#run_with_chris.w#stmoritz2019
97 views0 comments

Recent Posts

See All